Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Mažeikiuose surengė antrąjį sporto renginį „Sporto šventė visiems“.

Penktadienio popietę į mokymo centrą traukė būriai Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos, Mažeikių Gabijos gimnazijos, Mažeikių Senamiesčio progimnazijos, Mažeikių Ventos progimnazijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazijos, Mažeikių Pavasario progimnazijos 5-6 klasių ir 9-11 klasių mokinių, jų auklėtojai ir fizinio ugdymo mokytojai. Atvyko grupė senjorų ir negalią turinčių asmenų. Prie gausaus dalyvių būrio prisijungė mokymo centro mokiniai ir mokytojai.

Šventę pradėjo VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro direktorė Jolita Vengrė. Susirinkusiuosius pasveikino ir sportinio azarto palinkėjo Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė.

Šiek tiek apmaudu, kad tą popietę žliaugė lietus. Tad renginio organizatoriai turėjo suktis iš padėties ir varžybas perkelti į mokymo centro patalpas.  Tačiau tai nesutrukdė įgyvendinti planų.

Renginį pradžioje dalyviai akis į akį susipažino su GABRIELE MAROZAITE – penkiskart Lietuvos karate čempione, Lietuvos kumite rinktinės nare. Ji kartu su savo partneriu Roku Kiuliu pademonstravo keletą gynybos veiksmų.

Po šio pasirodymo atvykusieji pasiskirstė grupėmis į atskiras sales. Buvo sudarytos varžybų komandos: smiginio, rankų lenkimo, mini futbolo. Aktų salėje rankų lenkimo čempionatas vyko tarp 5-6 ir 9-11 klasių mergaičių ir berniukų komandų. Varžyboms vadovavo ANTANAS ABRUTIS – daugkartinis Lietuvos jėgos trikovės čempionas, pasaulio galiūnų veteranų čempionas, pasaulio mas – reslingo (Mas Wrestling ) čempionato III vietos laimėtojas. Treniruoklių salėje vyko smiginio varžybos tarp 5-6 ir 9-11 klasių mergaičių ir berniukų komandų. Joms teisėjavo ADOLFAS KONČIUS – daugkartinis šachmatų, šaškių turnyrų nugalėtojas, aktyvus sportininkas ir visuomenininkas, stalo teniso varžybų organizatorius.

Taip pat šioje salėje sirgaliai ir kiti šventės dalyviai išbandė naująją sporto įrangą – įvairius treniruoklius, bėgimo takelius, hantelius, svorius, šokdynes.

Nepaisant lietaus futbolo treneris RAMŪNAS DAUBARIS lauke surengė berniukų mini futbolo varžybas.

Įdomiausia šventės dalis buvo Kangoo Jumps treniruotė. Mokiniai aktyviai prisijungė prie šio užsiėmimo ir smagiai leido laiką visos popietės metu.

Renginys „Sporto šventė visiems“ baigėsi apdovanojimais smiginio ir rankų lenkimo varžybų nugalėtojams. Čempionų taurė įteikta berniukų futbolo komandai. Projekto fizinio ugdymo specialistė Rima Ašmenienė ir vadybininkė Dalia Dargvainienė visų gimnazijų ir progimnazijų atstovams įteikė padėkos raštus už sporto aktyvinimą mokyklose, iniciatyvumą ir  dalyvavimą sporto šventėje.

Projektas „Sportas būtinas visiems“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto tikslas – didinti Mažeikių miesto bei rajono gyventojų fizinį aktyvumą, sudarant tinkamas sąlygas sportuoti bei aktyviai leisti laiką.

Šiuo renginiu kviečiama visus mažeikiškius neatlygintinai sportuoti Šiaulių DRMC Mažeikiuose adresu Algirdo g. 42D. Pageidaujančiuosius sportuoti su vidaus ir lauko treniruokliais prašoma iš anksto registruotis telefonu 8 614  65 708.

Sonata - +370 684 18099 El. Paštas: sonata@mokymocentras.lt
Skip to content