Socialinė akcija „Senjorai vairuoja saugiai“!

Ketvirtadienį, gegužės 31 d., Šiaulių darbo rinkos mokymo centre vyko Susisiekimo ministerijos organizuota socialinė akcija „Senjorai vairuoja saugiai“. 10 val. ryto čia rinkosi senjorai.

Vairuotojų mokymo skyriaus vadovė Jolita Paulauskienė pakvietė visus į vairuotojų mokymo klasę, kurioje trumpai pristatė šios akcijos tikslą, o vairavimo instruktoriai ir teorijos mokytojai pristatė kelių eismo taisyklių pasikeitimus ir naujoves.

Lietuvos raudonojo kryžiaus draugijos Šiaulių skyriaus atstovas Egidijus Kalinaitis priminė senjorams ką reikia daryti įvykus avarijai, kaip atpažinti koks yra nelaimės pobūdis ir kaip padėti žmogui vienoje ar kitoje situacijoje, norint išgelbėti gyvybę. Aptarė su sejorais ūminius susirgimus, kurie įvyksta vairuojant. Priminė ką reikia daryti norint padėti užspringusiam žmogui, kaip sustabdyti kraujavimą, kaip suteikti pirmąja pagalbą nudegus arba esant įvairiems raumenų ir kaulų pažeidimams.

Aptarę ir prisiminę visus šiuos dalykus, senjorai buvo pakviesti į mokymo centro vairavimo aikštelę, kurioje kartu su vairavimo instruktoriais atliko praktines užduotis.

Džiaugiamės sulaukę tokio būrio senjorų. Džiugu, kad senjorai domisi naujovėmis, aktyviai dalyvauja renginiuose, yra energingi ir vairuoja saugiai bei atsakingai. Dėkojame senjorams už optimizmą, gerą nuotaiką ir pačius geriausius atsiliepimus apie mus!

Kristina - Tel.: +370 671 89600, +370 41 524721 El. paštas: vairuoti@mokymocentras.lt
Skip to content