Patyčių dėžutė

„Patyčių dėžutė“ – priemonė, kuri leidžia mokiniams anonimiškai ir greitai pranešti apie įtariamas arba įvykusias patyčias, o mokykloms – reaguoti į jas ir laiku suteikti pagalbą. Mums rūpi, kad kiekvienas VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centro bendruomenės narys jaustųsi saugiai!

Lietuvoje sparčiai diegiama #patyciudezute, kuri yra aktyvuota ir VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centre! Norėdami pranešti apie patyčias Jūs galite užpildyti formą ir specialistų komanda Jums padės išspręsti kylančius sunkumus. www.patyciudezute.mokymocentras.lt

Nemokamą mobiliąją programėlę „Patyčių dėžutė” mokiniai atsisiųsti gali iš „Google Play“ arba „App store“.

Kaip pranešti apie patyčias?

  • „Patyčių dėžutės“ pagalba gali saugiai, greitai ir visiškai anonimiškai pranešti apie patiriamas ar pastebėtas patyčias. Gali pranešti ne tik apie save, bet ir apie savo klasioką, draugą, pedagogą arba kitą mokyklos bendruomenės narį, kuris kenčia ir patiria patyčias arba pats tyčiojasi.
  • Pranešimą užpildyk išsamiai, nurodydamas(-a) žmogaus, kuris patyrė patyčias ir besityčiojančio žmogaus duomenis, galimus patyčių stebėtojus, įvykio datą, vietą ir laiką. Prie pranešimo taip pat gali pridėti elektroninių patyčių ekrano nuotrauką (angl. screenshot).
  • Pranešimas pasieks už patyčias atsakingus asmenis tavo mokykloje. Visa pranešime esanti informacija yra konfidenciali, todėl gali būti ramus(-i), kad ji nebus viešai platinama ar naudojama kitais tikslais.
  • Gali būti tikras(-a), kad į visus „Patyčių dėžutės” pranešimus, nepriklausomai nuo jų pobūdžio, bus reaguojama atsakingai ir greitai. „Patyčių dėžutė“ nėra skirta žaidimams, o yra rimtas instrumentas, su kuriuo reikia elgtis atsakingai.

Jeigu norite tiesiog pasikalbėt, VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras suteikia galimybę savo bendruomenės nariams konsultuotis su socialine pedagoge arba/ir psichologe. Galite užsiregistruoti telefonu +370 673 95330 arba el. paštu organizatorius@mokymocentras.lt Dvaro g. 144A, Šiauliai (230 kab.)

Tel.: +370 673 95330 El. paštas: organizatorius@mokymocentras.lt
Skip to content