Mokytojo diena Šiaulių darbo rinkos mokymo centre

Pasaulinė mokytojų diena kasmet minima spalio 5 d. Pagal UNESCO, ši diena skirta pademonstruoti mokytojų indėlį į mokslą ir jo plėtrą. Tarptautinė mokytojų federacija „Education International“ skatina šią dieną paminėti visas pasaulio šalis. Iš viso apie 100 pasaulio šalių mini šią dieną.

Šiaulių darbo rinkos mokymo centro kolektyvas šią pagarbos Mokytojui – žinių skleidėjui dieną paminėjo mokymo įstaigos aktų salėje, o mokymo centro filialo Mažeikiuose kolegos prisijungė prie visų nuotoliniu būdu. Tad šventė vyko, dabar madingu, taip vadinamu, hibridiniu – vaizdo konferencijos būdu.

Visus susirinkusius salėje ir kitoje tiesioginio „vaizdo tilto“ pusėje pasveikino Šiaulių darbo rinkos mokymo centro vadovė Jolita Vengrė. Dėkodama už nuoširdų darbą, gražų kolektyvinį bendradarbiavimą ir atsidavimą mokytojo profesijai.

Dėkojame mūsų kuklaus, bet šilto renginio vedėjai – masažuotojų modulinės profesinio mokymo programos mokinė Živilei Stanelienei už gražius žodžius ir puikų susitikimo pravedimą. Tariame didžiulį AČIŲ Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinėms Gabijai, Medeinai ir Austėjai Janauskytėms, Deimantei Laurinaitytei ir Ūlai Leonavičiūtei, bei jų mokytojams už puikų koncertą.

Kas, Mokytojau Tu esi?
Žinių šaltinis ir paguoda,
Kuris kai reikia viską duoda,
O sugrąžinti – negali…

Kas, Mokytojau, Tu esi?
Dažnai nesuprasta esybė,
Aukojimasis kasdienybėj,
O tamsoje – dėmė šviesi…

Kas, Mokytojau, Tu esi?
Ir kaip už viską padėkoti,
Kad neskaičiavęs moki duoti
Ir kelią į žvaigždes tiesi…

Kas, Mokytojau, Tu esi?

Jorūnė - Tel.: +370 673 95330 El. paštas: organizatorius@mokymocentras.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skip to content