Mažeikiuose ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjų mokymo grupės mokinės sėkmingai išlaikė baigiamąjį praktikos egzaminą

2022-07-14 Mažeikiuose ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo mokymo grupės mokinės laikė baigiamąjį praktikos egzaminą. Merginos išsitraukė užduotis, o komisija stebėjo jų atlikimą, pateikė klausimus ir įvertino jų gebėjimus.

Komisiją sudarė Mažeikių r. Tirkšlių darželio „Giliukas“ ikimokyklinio ugdymo pedagogė Dalia Sakalauskienė ir Mažeikių lopšelio – darželio „Gintarėlis“ ikimokyklinio ugdymo pedagogės Donata Liauksminaitė ir Jūratė Stackevičiūtė – Bubinienė.

Iš 16-os mokinių, laikiusių teorijos ir praktikos egzaminą, net 12 gavo aukščiausius įvertinimus ir baigė mokymus su pagyrimu.
Grupės vadovė, pedagogė ir profesijos mokytoja Algita Rūdienė kartu su didžiulę patirtį turinčia pedagoge ir profesijos mokytoja Zina Petkuvienė paruošė stropias, kūrybiškas, iniciatyvias, atsakingas ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjas, kuriomis džiaugsis bet kuris vaikų darželis.

  • Jei ir Tu nori mokytis Mažeikiuose arba Šiauliuose ir tapti ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėju, teik prašymą priėmimui internetu: https://profesinis.lamabpo.lt/ arba skambink tel. 8 677 74 915 (Mažeikiai) / 8 673 95 330 (Šiauliai).
  • Mokslo metų pradžia – rugsėjo 1 d.
Sonata - +370 684 18099 El. Paštas: sonata@mokymocentras.lt
Skip to content