Kartu su masažuotojo profesijos mokinių praktika Italijoje pasibaigė Erasmus+ programos projektas „Kokybišką praktika = žingsnis į darbo rinką“

2022 m. birželio – liepos mėn. Šiaulių darbo rinkos mokymo centro masažo specialybės mokinės ir absolventės dalyvavo stažuotėje Italijoje pagal Erasmus+ programos projektą Nr. 2019-1-LT01-KA102-060397 „Kokybišką praktika = žingsnis į darbo rinką“. Stažuotės metu mokiniai ne tik patobulino profesinius įgūdžius atlikdami praktiką Frontemare Camping Village, Hotel Residence Tramonto, bet ir įgijo naujų žinių dalyvaudami Sonia Conte mokymuose. Praktikos dalyvės turėjo galimybę susipažinti su Italijos kultūra ir tradicijomis, o laisvu nuo praktikos metu keliauti ir mėgautis Itališkos saulės spinduliais!

Šį praktika buvo paskutinė projekto įgyvendinimo veikla ir projektas sėkmingai užbaigtas!

Nuo 2019 m. įgyvendinant projektą „Kokybišką praktika = žingsnis į darbo rinką“ mokymo centro mokytojai, darbuotojai, mokiniai ir absolventai turėjo galimybę dalyvauti praktinėse stažuotėse ir darbo stebėjimo vizituose Vokietijoje ir Italijoje. Praktikų metu mokiniai patobulino savo darbines kompetencijas, įgijo naujų žinių. Darbuotojai dalyvaudami darbo stebėjimo vizituose patobulino savo profesines kompetencijas. Be to tiek mokiniai, tiek ir darbuotojai turėjo galimybę susipažinti su užsienio šalimis, jų kultūra ir tradicijomis.

• Projektas „Kokybišką praktika = žingsnis į darbo rinką“ buvo bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą „Erasmus+“. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

 

Kristina - Tel.: +370 671 89600, +370 41 524721 El. paštas: vairuoti@mokymocentras.lt
Skip to content