AUTODROMAS

separator

Šiose trasose išmokę valdyti automobilį ir kelyje jausitės saugiai ir užtikrintai!

2 MODULIAI SU SLIDŽIOMIS TRASOMIS

Dinaminė stabdymo zona su nuolatine slydimo trasa ir dinaminė plokštė, skirta krovininių automobilių, autobusų bei lengvųjų automobilių galinei ašiai pastumti į kairę ar į dešinę, sukuriant automobilio galinės ašies šoninį slydimą.

Nuokalnė (įkalnė) su „U“ formos posūkiu nuokalnės pabaigoje. Sukibimo koeficientas, esant šlapiam paviršiui 0,25. Ši baltos spalvos danga užliejama ant asfalto ir ją sušlapinus gaunamas slidus paviršius.

Klientai važiuoja savo automobiliu.

2 – jų modulių su slidžiomis trasomis 1 val. kaina70, 90* €/val.

Vienu metu gali važiuoti 1-4 automobiliai.

Reikalavimai automobiliui, norint važiuoti autodrome:

 • Sandari aušinimo sistema;
 • Sandari kuro padavimo sistema;
 • Sandari variklio tepimo sistema;
 • Sandarūs automobilio transmisijos mazgai;
 • Kabinoje esantys daiktai sudėti į daiktadėžes;
 • Sunkvežimio kėbule esantys kroviniai tinkamai pritvirtinti;
 • Lengvojo automobilio bagažinėje esantys daiktai tinkamai išdėstyti ir pritvirtinti;
 • Automobilio padangos turi būti be dyglių, įstrigusių pašalinių daiktų, protektoriaus rašte neturi būti akmenukų.

ŽIEDINĖ TRASA

Trasos ilgis – 1,9 km. Jūsų laukia virš 20 staigių posūkių, 300 m. ilgio trasos tiesiojoje galite išbandyti savo automobilio galingumą ir savo vairavimo gebėjimus.

Žiedinėje trasoje motociklu leidžiama važiuoti, jei motociklininkas dėvi atitinkamą moto aprangą, stuburo, alkūnių, kelių apsaugas, pirštines, segi šalmą.  Motociklininkas važiuoja tik techniškai tvarkingu motociklu ir laikosi visų nustatytų saugumo reikalavimų.

Žiedinės trasos 1 valandos kaina – 30, 40* €/val. (jei važiuoja 1-2 automobiliai, už papildomą automobilį +10, 15* €/val. eurai).
Žiedinės trasos 1 valandos kaina – 30, 40* €/val. (jei važiuoja 1-6 motociklai, už papildomą motociklą +5, 7* €/val.).

BEKELĖ

Bekelė skirta keturračiams ir visureigiams: „purvo vonios“, rąstų tiltas, žvyrkelis ir kalnas laukia Jūsų automobilių. Įdomu, ekstremalu ir daug adrenalino. Išbandykite savo jėgas ir gebėjimus!

Klientai važiuoja savo automobiliu.
Bekelės 1 valandos kaina – 40, 50* eurai.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1 Kokie dokumentai reikalingi norint važiuoti?

  Norintys važiuoti autodrome pateikia galiojantį vairuotojo pažymėjimą, automobilio registracijos liudijimą, privalomosios techninės apžiūros dokumentą, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo liudijimą.

 • 2 Ar automobilis privalo būti techniškai tvarkingas?

  Klientai įsipareigoja laikytis visų nustatytų saugumo reikalavimų, atlyginti žalą, kurią padarė trasos aptvėrimui, trasos dangai ar kitiems įrenginiams, kurie yra trasoje ar už jos ribų, jei tokia žala atsirado dėl kliento veiksmų (greito važiavimo, neatsargaus vairavimo, netvarkingos transporto priemonės ir pan.).

 • 3 Kaip rasti AUTODROMĄ?

  Autodromo adresas: Katiliškių k. 3, Šiaulių rajonas Navigacijos koordinatės: Š 55.99436, R 23.01630 (WGS)

Dovanokite pramogą sau, savo artimiesiems ir draugams!

Reikalavimai automobiliui, norint važiuoti autodrome: Sandari aušinimo sistema; Sandari kuro padavimo sistema; Sandari variklio tepimo sistema; Sandarūs automobilio transmisijos mazgai; Kabinoje esantys daiktai sudėti į daiktadėžes; Sunkvežimio kėbule esantys kroviniai tinkamai pritvirtinti; Lengvojo automobilio bagažinėje esantys daiktai tinkamai išdėstyti ir pritvirtinti; Automobilio padangos turi būti be dyglių, įstrigusių pašalinių daiktų, protektoriaus rašte neturi būti akmenukų.

2 MODULIAI SU SLIDŽIOMIS TRASOMIS
70, 90* € val.
Klientai važiuoja savo automobiliu. 2 – jų modulių su slidžiomis trasomis 1 val. kaina – 70, 90* eurų. 2 – jų modulių su slidžiomis trasomis 2 val. kaina – 140, 180* eurų. 2 – jų modulių su slidžiomis trasomis 3 val. kaina – 210, 270* eurų.
ŽIEDINĖ TRASA
30, 40* € val.
Klientai važiuoja savo automobiliu. Žiedinės trasos 1 valandos kaina – 30, 40* €/val. (jei važiuoja 1-2 automobiliai, už papildomą automobilį +10, 15* €/val.) Žiedinės trasos 1 valandos kaina – 30, 40* €/val. (jei važiuoja 1-6 motociklai, už papildomą motociklą +5, 7* €/val.)
BEKELĖ
40, 50* € val.
Klientai važiuoja savo automobiliu.

*Kaina galioja šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis.Autodromo akimirkos

Išsami informacija ir registracija telefonu: +370 683 06766; +370 671 89600; +370 41 524721

Dar neturite teisės vairuoti?

Skip to content