Atvira Tailandietiško masažo pamoka. Mokytoja Jolanta Bonatė

Ar žinote, kad? Kai kuriose iš „Tailando gydymo sistemos“ technikų taikomas masažas spaudant energetinius kanalus, kitose – sukimas bei tempimas, dažnai primenantis jogos pratimus. Spaudimas – tai energetinių kanalų stimuliavimo būdas, tuo tarpu sukimas bei tempimas stimuliuoja raumenis.

Tailando masažas – tai sudėtinga įvairaus poveikio technikų sistema, todėl dažnai vietoj žodžio „masažas“ naudojamas terminas „Tailando gydymo sistema“. Šiaulių darbo rinkos mokymo centro masažuotojo mokymo programos mokiniai ir Jų mokytojos Danguolė Varonienė, Eglė Radzienė, Vykinta Korsakienė dalyvavo atviroje Tailandietiško masažo pamokoje, organizuotoje mokytojos Jolantos Bonatės.

• Šiaulių darbo rinkos mokymo centre baigę Masažuotojo (T43091501) formalųjį mokymą, Jūs įgysite masažuotojo kvalifikaciją (90 kreditų t.y. apie 11 mėn., turint vidurinį išsilavinimą ir nors vieną, bet kokią kvalifikaciją).

Pamokoje susipažinome su Tailandietiško masažo istorija ir sužinojome kaip atliekamos šio masažo technikos, įgijome gebėjimus įvertinti Tailandietiško masažo poveikį žmogaus sveikatai, konsultuoti klientą dėl profilaktinių veiksmų po Thai masažo.

Tailandietiško masažo PRIVALUMAI

  • Tai kaip eleksyras, kuris pagerina kraujotaką, atstato limfotaką;
  • Išskiria deguonį iš raudonųjų kraujo kūnelių ir maistingąsias medžiagas perneša į raumenų audinius;
  • Padeda limfinėms liaukoms paskirstyti hormonus po organizmą, kad jis funkcionuotų sveikai;
  • Mažina stresą.
Jorūnė - Tel.: +370 673 95330 El. paštas: organizatorius@mokymocentras.lt
Skip to content